• לפרטים נוספים לחץ

  • התפריט הנמכר ביותר - לחצו להצעה

  • קייטרינג מומלץ לאירועים בתקציב שלכם

  • לה ורנה הפקות אירועים - הפקה מושלמת לאירוע שלך!

מי אנחנו

 

אינדקס קייטרינג הינו פלטפורמה ייחודית המשלבת בין פרסום חברות קייטרינג,לבין מתן שירות ללקוחות האתר השונים הצריכים ייעוץ בהתאמת החברה.

גולשי האתר יכולים לפנות לחברות הקייטרינג באופן עצמאי אל חברות הקייטרינג השונות
ניתן לעשות זאת ישירות דרך הכרטיס האישי, או לחפש דרך סרגל החיפוש על פי התאמות שונות
או לחילופין לבקש את עצתנו וליהנות מניסיוננו, לדוגמא: ללקוח מסוים המבקש מנות קייטרינג בסגנון מרוקאי, נעדיף לתת חברה המתמחה בסגנון זה על פני חברה המתמחה בקייטרינג בשרי באופן כללי. גורם נוסף בשיקול, הוא פידבקים מלקוחות האתר אשר קיבלו שירות קייטרינג מחברה זו. אנו מתפעלים מערך פנימי המודד באופן שוטף ועיקבי את שביעות רצון הלקוחות (מהמחיר, מהתפריט ומהשירות) ועורכים דירוג פנימי.
בנוסף מגיעות פניות לאתר דרך הכתבות המתפרסמות תדיר  
 

אם אתם לקוחות המבקשים קייטרינג, והלכתם קצת לאיבוד מהשפע וממגוון ההצעות אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ ללא עלות והתאמת חברת הקייטרינג הטובה ביותר עבורכם. - 077-505-7777

 

אם אתם חברות קייטרינג או נותני שירות בתחום המזון - אתם מוזמנים ליהנות מפרסום יעיל ומוכח הצטרפות לאינדקס . ובנוסף לכך תוכלו לבחור להדק איתנו את שיתוף הפעולה, בנוסף לאתר בו אתם גולשים כרגע אנו מתפעלים פורטל קייטרינג רבים נוספים בתחום ההסעדה ואנו עובדים בשיתוף פעולה נרחב עם חברות קייטרינג רבות
( נאור - 0585535885)

 

נשמח לקבל כל הארה או הערה בשמחה רבה.

משרד - 077-505-7777
 


 *  שם מלא  : 
 *  דואר אלקטרוני  : 
 *  שם חברה  : 
 *  טלפון  : 
 *  הערות  : 
צור קשר
Get Catering אינדקס חברות קייטרינג הגדול בישראל - תוכלו לקבל הצעות למגוון אירועים: שבת חתן (3 ארוחות), חינה, תפריט חתונה איכותי במחיר זול, מבחר דוכני מזון, קייטרינג על האש או אסאדו לחווית גריל בשרים, קייטרינג בשרי לכל אירועי המצווה, שבעה, אזכרה ( קייטרינג שמותאם לאבלים במחירי מבצע) אנו גם מספקים קייטרינג בהפקה מלאה - בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת ועוד. אנו עובדים בפריסה ארצית ונשמח לספק לכם הצעות עבור קייטרינג בשטח, בבריכה או בכל מקום שתבחרו.
Copyright © 2015-2019 GetCatering.
  אלמיר בניית אתרים
ייעוץ והכוונה השאירו פרטים

שלח פרטים